Targi Rzeczy Ładnych 2017

W dniach 2-3 grudnia w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbyła się 10 jubileuszowa edycja Targów Rzeczy Ładnych.

Jak zawsze, spośród wszystkich zgłoszeń, organizatorzy wybiorą prawie 200 ich zdaniem najciekawszych. Specjalna pula miejsc zarezerwowana jest także dla targowych debiutantów.

Już po raz drugi Targi Rzeczy Ładnych odbędą się w BUDYNKU ETHOS firmy Kulczyk Silver Properties przy PL. TRZECH KRZYŻY. – To doskonałe miejsce na targi designu w Warszawie! Ostatnia, wiosenna edycja TRŁ była dużym sukcesem i chcemy ją nie tylko powtórzyć, ale wręcz przebić! Znakomita komunikacja, potencjał aranżacyjny, doskonała przestrzeń i architektura. Chcemy ponownie ożywić jeden z najładniejszych warszawskich placów – mówią organizatorzy.

Targi odbędą się w weekend 2 i 3 grudnia – na tyle wcześnie, by targowe zakupy nie pokrzyżowały przedświątecznych planów, a jednocześnie na tyle blisko Świąt, by na Targach zrobić już prezenty dla najbliższych.

Ostatnia, wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych przyciągnęła ponad 9 tysięcy zachwyconych zwiedzających i zaowocowała rekordowymi wynikami sprzedaży.

– To była najlepsza edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii – komentują organizatorzy – Jeszcze nigdy tyle osób nie przyszło wiosną na targi designu w Warszawie. Wierzymy jednak, że jubileuszowa, 10. edycja Targów po raz kolejny pobije rekord zainteresowania. Widać bowiem, że rośnie potrzeba otaczania się dobrze zaprojektowanymi przedmiotami – dodają organizatorzy. – Warszawiacy doceniają oryginalność i chętnie inwestują w dobrą jakość. A polski design rozwija się świetnie – młode marki bez kompleksów wchodzą na rynek, uśmiechają się do skandynawskiego stylu, ale redefiniują go na własne potrzeby. Polska ceramika to światowy poziom. Jeśli chodzi o meble, bardzo popularne jest drewno we wszystkich postaciach.

Targi Rzeczy Ładnych: 2-3 grudnia, w godz. 11-19

 

 

Grafiki Poli Augustynowicz, Patryka Mogilnicki i Katarzyny Bogucka